Wizyty on-line

Logopeda i psycholog online dla dzieci, młodzieży  i porady dla rodziców

 Drodzy Rodzice!

Jeśli jesteście zaniepokojeni rozwojem mowy swojego dziecka, jeśli widzicie problemy adaptacyjne bądź emocjonalne u Waszego dziecka  zapraszamy do skorzystania  z usług naszej Poradni w zakresie pomocy logopedycznej lub psychologicznej. Może zgłosić się osobiście lub skorzystać z wizyt on line.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje i terapię logopedyczną oraz na konsultacje i terapię psychologiczną przez Internet.
Zajęcia i porady logopedyczne  oraz psychologiczne odbywają się online przez komunikator internetowy Skype.

Zatem  jeśli Twoje dziecko:

  • nie mówi w ogóle (z różnych przyczyn),
  • mówi niewyraźnie,
  • ma niepoprawną wymowę, jest niezrozumiałe dla otoczenia
  • ma zaburzenia emocjonalne,
  • ma problemy z adaptacja w przedszkolu, w szkole,
  • ma zaburzenia w zachowaniu, jest agresywne;

Zwróć się o pomoc do specjalisty: do logopedy lub psychologa.

Konsultacja czy terapia u logopedy online jest równie skuteczna jak wizyta w gabinecie stacjonarnym. Logopeda przez Internet pomoże Twojemu dziecku, które ma opóźniony rozwój mowy, przezwyciężyć problemy związane z  poprawną komunikacją z otoczeniem.

Psycholog poprzez konsultacje pomoże Wam w wychowaniu dzieci z problemami w zachowaniu i zaburzeniami emocjonalnymi, w wychowaniu dzieci z autyzmem, spektrum autyzmu oraz z zespołem Aspergera.

Harmonogram konsultacji najczęściej wygląda tak:

Należy zadzwonić pod numer  + 48 503029093 ( można napisać sms, wówczas oddzwonimy)  lub napisać maila na adres: poradnia@pppmyslenice.pl w jakiej sprawie Państwo potrzebujecie wsparcia: czy chodzi o dziecko czy o osobę dorosłą ( rodzic), co jest problemem.

Wówczas w zależności od tego czy to są problemy logopedyczne czy psychologiczne, skierujemy do odpowiedniego specjalisty, umawiając  Państwa na pierwszą wizytę online – konsultację/ diagnozę.

OFERTA DLA DZIECKA

Diagnoza logopedyczna dziecka trwa około godziny i zaczyna się dokładnym wywiadem. Po diagnozie opracowany zostanie indywidualny program terapii dla dziecka. Na kolejnym spotkaniu rozpoczynamy terapię – sesje 30 – 45 minut (tyle czasu zazwyczaj dziecko jest w stanie pracować wydajnie). Długość trwania programu terapeutycznego jest uzależniona od wielu czynników i jest trudna do określenia,  zależy też w dużej mierze od współpracy z rodzicem, który oczywiście zgodnie z zaleceniami logopedy wykonuje systematycznie ćwiczenia z dzieckiem między poszczególnymi sesjami terapeutycznymi.

Koszt diagnozy – I wizyta online – 140 zł

Koszt terapii (za każde kolejne spotkanie) – 110 zł

Konsultacja psychologiczna dziecka trwa około godziny i zaczyna się również dokładnym wywiadem. Jest to forma porady jak postępować w danym przypadku. Najczęściej zaleca się ponowną konsultację w ustalonym między psychologiem a pacjentem odstępie czasu w zależności od indywidualnej sytuacji, zapotrzebowania. Długość trwania programu terapeutycznego jest uzależniona od wielu czynników i jest trudna do określenia,  zależy też w dużej mierze od współpracy z rodzicem, który oczywiście zgodnie z zaleceniami logopedy wdraża ustalone z psychologiem rozwiązania w wychowaniu  dziecka między poszczególnymi sesjami terapeutycznymi.

Koszt konsultacji – 160 zł

OFERTA DLA DOROSŁEGO

Konsultacja logopedyczna dla osoby dorosłej ( najczęściej rodzica)  trwa około godziny i zaczyna się również dokładnym wywiadem. Jest to forma porady jak postępować w danym przypadku. Najczęściej zaleca się ponowną konsultacje w ustalonym między logopedą a pacjentem odstępie czasu w zależności od indywidualnej sytuacji, zapotrzebowania.

Koszt konsultacji – 140 zł

Konsultacja psychologiczna dla osoby dorosłej ( najczęściej rodzica)  trwa około godziny i zaczyna się również dokładnym wywiadem. Jest to forma porady jak postępować w przypadku zidentyfikowanych u dziecka bądź u osoby dorosłej problemów. Najczęściej zaleca się ponowną konsultacje w ustalonym między psychologiem a pacjentem odstępie czasu w zależności od indywidualnej sytuacji, zapotrzebowania.

Koszt konsultacji – 160 zł

Koszt terapii (za każde kolejne spotkanie) – 140 zł

Płatność za terapię odbywa się przelewem bankowym w złotówkach (PLN) na konto bankowe:

ING Bank 21 1050 1445 1000 0090 6397 5032

Możliwość wystawienia rachunku.

Aby skorzystać z konsultacji potrzebne będzie  Państwa strony

  • urządzenie z dostępem do Internetu wyposażone w kamerę internetową
  • własne konto w Skype

Program Skype można pobrać za darmo tu: SKYPE

Skype nie pobiera opłat za video-rozmowy pomiędzy użytkownikami Skype. Połączenie jest bezpłatne.

Gabinet online czynny:

Poniedziałek

Logopeda

Środa

Logopeda

Piątek

Psycholog/logopeda

Sobota

Psycholog/logopeda

Godz.

17.00 – 20.00

Godz.

17.00 – 20.00

Godz.

14.00- 18.00

Godz.

12.00- 16.00

Inne godziny – do uzgodnienia Inne godziny – do uzgodnienia Inne godziny – do uzgodnienia Inne godziny – do uzgodnienia